Apartamentai

Siūlome dviviečius viename aukšte ir dviviečius triaukščius apartamentus. Mūsų apartamentuose įrengtos virtuvės su visais reikalingais įrankiais, indais, buitine technika: el. viryklė, mikrobangų krosnelė ir šaldytuvas (vienviečiame kambaryje el. viryklės nėra).

Dvivietis pirmajame aukšteVieno kambario apartamentas-studija yra kotedžų vidinio kiemo pirmąjame aukšte. Apartamentą sudaro vonios kambarys (dušas) ir gyvenamasis kambarys: plati dvigulė lova, didelė spinta drabužiams, televizorius, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė ir virtuviniai indai, įrankiai. Apartamento plotas 18 kv. metrų.

KF2L0032 copyDviejų kamabrių apartamentai Nr. 2 yra antrame kotedžo aukšte. Jauki svetainė sujungta su mini virtuve. Svetainėje esanti sofa virsta dvigule lova Jūsų vaikams ar svečiams. Vonios kambaryje – dušas, o erdviame miegamajame dvigulė lova, televizorius ir didelė spinta. Apartamento plotas 38 kv. metrai.

Saulės Krantas - apartamentų nuoma

Dvijų kambarių apartamentai Nr. 3.– įėjus pasitinka jauki svetainė su televizoriumi ir sofa lova, kurioje galės ilsėtis Jūsų vaikai arba svečiai. Nuo svetainės atitverta mini virtuvė su el. virykle, mikrobangų krosnele ir indais. Vonios kambaryje rasite dušą, plaukų džiovintuvą, o erdviame miegamajame dvigulė lova, televizorius ir didelė spinta. Apartamento plotas 38 kv. metrai.